Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

21.03.2011

До м.Полтави завітала головний експерт Муніципальної лікарняної каси міста Києва - Бондаренко Ольга Андріївна.

Ознайомившись з роботою колективу БО "Лікарняна каса Полтавщини", Ольга Андріївна поспілкувалась з головним експертом ЛК Рябуха Сергієм Леонідовичем та виконавчим директором Шевченко Віталієм Владиславовичем.

16.03.2011

Міністерство охорони здоров'я України винесло на розсуд медичної громадськості проект закону про проведення у Вінницькій, Дніпропетровській та Донецькій областях експерименту з реформування системи охорони здоров'я. Відтепер обриси кардинальних реформ галузі набувають конкретних рис - як законодавчих, так і практичних. Згадані регіони вже активно готуються до старту. Адже саме за результатами експерименту у пілотних областях буде накреслено шляхи досягнення оптимальної системи охорони здоров'я в масштабах держави, пише газета "Медичний світ"

16.03.2011

На сьогодні членами Муніципальної лікарняної каси в столиці стали близько 10 тис. осіб.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Головного управління охорони здоров’я Київської міської держадміністрації з посиланням на виконавчого директора благодійної організації Муніципальна лікарняна каса Володимира ДОЛОТА.

За його словами, кияни досить активно долучаються до Муніципальної лікарняної каси. Так, вже підписано 119 колективних договорів. Зокрема, з Комбінатом залізобетонних конструкцій, Національним авіаційним університетом, заводом «Меридіан», багатьма лікувальними закладами Києва.

02.03.2011

"Народна трибуна" (Котельва)

Виконавчий директор Благодійної організації «Лікар­няна каса Полтавщини» (ЛКП) В.В.Шевченко, схвально відгукуючись про роботу цієї організації в нашому райо­ні, в газеті «Вечірня Полтава» за 9 лютого ц.р. зазначив: «Вартість ліків, які члени ЛКП у Котельві отримали за лікування за 12 місяців 2008 року, дорівнюють бюджету району на медицину за весь рік».

Сім відсотків населення району (найбільше в області) є членами «Лікарняної каси Полтавщини».

10.03.2011

На запрошення колективу Полтавської загальноосвітньої школи  № 8 імені Панаса Мирного завітав виконавчий директор БО "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко.

Сегодня православный мир отмечает один из главных христианских праздников – Крещение Господне или Богоявление. Поэтому в беседе с директором больничной кассы «Азовсталь» Натальей АРТЮХ на мирские злободневные темы о возможностях получать медицинскую помощь мы не могли не упомянуть об имеющем непосредственное отношение к нашему здоровью главном его таинстве – погружении в крещенскую купель.

- Наталья Михайловна, вода - начало жизни. И в этом самый главный смысл крещенского купания. Сегодня сотни мариупольцев совершали данный обряд. Что говорит статистика: увеличивается ли после Крещения число заболевших простудными заболеваниями?

Попов собирается улучшить жизнь столичным медикам. Фото: КГГА

09.03.2011

Глава КГГА Александр Попов пообещал уделить столичной медицине отдельное внимание. Например, повысить врачам зарплаты, чтобы те лечить нормально начали.

Попов собирается улучшить жизнь столичным медикам. Фото: КГГА

В консультативній поліклініці Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечникова, яку через хворобу на цукровий діабет маю відвідувати кожен рік для проходження планового обстеження, мені подобаються всього три речі:

- стійкий аромат кави на першому поверсі біля реєстратури через встановлений там автомат з духмяним напоєм – він заслужено користується великим попитом у пацієнтів;

У шостому номері нашого часопису невеличка за обсягом замітка під заголовком "Лікарняна каса" – тільки для тверезих?" неочікувано спричинила дещо гнівного листа, щодо опублікування якого в "Місті" клопочеться виконавчий директор благодійної організації "Лікарняна каса Житомирської області" пан В.С.Мишківський.

Прохання мур пробиває. То чом не надрукувати?

Для більшої ясності спершу нагадаємо, що газетна публікація зводилась до питання: чи справді дія умов "Лікарняної каси" не поширюється на тих її членів, котрі потрапляють у лікарню напідпитку, як про це стверджують окремі медики?

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"