Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

І.Ємець з 1993 р. заслужений лікар України. Фото з відкритих джерел

21.12.2010.
І.Ємець з 1993 р. заслужений лікар України. Фото з відкритих джерел

Президент України Віктор Янукович звільнив з посади міністра охорони здоров'я Зиновія Митника. Відповідний указ від 21 грудня 2010 р. №1149/2010 опублікований на президентському сайті. Указом від 21 грудня 2010 р. №1153/2010 В.Янукович призначив на посаду міністра охорони здоров'я Іллю Ємця.

21.12.2010. (Київський Форум) Відеозапис

Цитати учасників ефіру

Лілія Григорович – народний депутат України, секретар комітету ВР України з питань охорони здоров’я: «…Наша медична галузь не просто хвора – вона не відповідає викликам сьогодення, потребам реалій… У нас система охорони здоров’я імені Семашка, яка чудова при плановій соціалістичній економіці… За вікном життя з одними суспільно-економічними відносинами, а система охорони здоров’я залишилася такою, якою була до них… За роки незалежності держави реформи в системі охорони здоров’я не починались… За кількістю лікарів, за кількість лікарень і площ ми – чемпіони в Європі, за рівнем зарплатні медичних працівників – другі знизу після Молдови… У нас величезна, неефективна, нереформована модель, яка ледве-ледве виконує свої обов’язки…»

16.12.2010

Депутати Київської міської ради звернулись до Верховної Ради України з проханням заборонити рекламу лікарських засобів. За таке рішення 16 грудня 2010 року на пленарному засіданні VI сесії Київради VI скликання проголосував 101 депутат.

16.12.2010

Запрошені: кандидат медичних наук, начальник головного управління охорони здоров’я КМДА Раїса Моісеєнко; міжнародний експерт у рамках технічної співпраці між Німеччиною та Україною GTZ/CIM Бела Ханс  Каунцінгер; головний лікар міської клінічної лікарні №9 м.Києва Милайло Валюк; голова Київської міської організації роботодавців галузі охорони здоров’я, головний лікар шкірно-венерологічного диспансера №1 Дніпровського району м.Києва  Володимир Симоненко;  кандидат медичних наук, виконавчий директор муніципальної лікарняної каси м.Києва Володимир Долот; заступник голови Київської міської організації роботодавців галузі охорони здоров’я, головний лікар дитячої клінічної лікарні №9 Подільського району м.Києва Олександра П’янкова; головний лікар дитячої клінічної лікарні №1 Солом’янського району м.Києва Раїса Сміхульська; головний лікар поліклініки №4 Подільського району м.Києва Руслан Стасула; головний лікар дитячої поліклініки №1 Дніпровського району м.Києва Сергій Скрипка.

http://www.ukrinform.ua/ukr/

Расследование. Как подделывают лекарства в Украине. Список

В Госинспекции по контролю качества лекарственных средств рассказали, какие лекарства чаще всего подделывают в Украине, и как это делается. Кстати: подделывают чаще те лекарства, которые рекламируют активнее других.

В январе-сентябре аптечная розница закупила препаратов на 12,3 млрд. грн. «ДЕЛО» выяснило, на какие медикаменты делают ставку аптеки

За три квартала текущего года аптечная розница Украины закупила препаратов на сумму 12,3 млрд. грн. (или 1,55 млрд. в пересчете на доллары США). Это на 8,6% больше, чем приобрели за тот же период прошлого года (в долларах — +5,8%).

Лидеры продаж

15.12.2010.

Глава парламентского комитета по здравоохранению Татьяна Бахтеева рассказала "ДЕЛУ", что означает внедрение государственной страховой медицины для каждого украинца

Татьяна Дмитриевна, скажите, есть у государства видение, как реформировать систему здравоохранения Украины?

Спостерігаючи за повсякденним життям в лікарні, виникають певні роздуми. Хочу поділитися ними.

Початок робочого дня в лікарні…  Прохолодно, дощить… Медичні працівники вже на робочих містах, молодший медичний персонал вже навів порядок та повністю підготували кабінети до прийому пацієнтів.

На вулиці почали підтягуватися люди похилого віку та під’їжджати молоді пацієнти. Машини ставлять перед центральним входом, на стоянці з боків лікарні, навіть за лікарнею.

В Україні не вистачає 46 тисяч лікарів і 20 тисяч молодших медичних спеціалістів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявила голова Профспілки працівників охорони здоров’я Вікторія КОВАЛЬ, виступаючи 9 грудня на IV з’їзді профспілки.

Медстраховка в Киеве удет безлимитной, но платной даже для пенсионеров | Киев | СЕГОДНЯ

07.11.2010

Воспользоваться услугами больничных касс жители столицы смогут уже 15 декабря

Больничные кассы откроются уже через неделю. Фото с сайта www.oklalegal.net

Уже в следующую среду все желающие могут зарегистрироваться в муниципальных больничных кассах. Эта медстраховка будет стоить 30 грн. в месяц и распространится не только на киевлян, но и на приезжих.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.