Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

08.04.2011

БО "Лікарняна каса Полтавщини" для покращення обслуговування та лікування членів організації -  жителів Гребінківського району передала центральній районній лікарня Мікроскоп XSM .

Лохвицькій центральній районній лікарні  надано Відсмоктувач хірургічний New Askir 30

Інформація про Гребінківський район.

Щиро вітаємо всіх  з Днем здоров'я!

Бажаємо всій нації багато його - здоров'я міцного, і непохитного, і витривалого.

Нехай всі негаразди обходять нашу країну і весь світ. Щастя та благополуччя в сім'ях. Натхнення в роботі всім, хто турбується про наше здоров'я.


Щорічно 7 квітня вся медична спільнота, всі, кого турбує здоров'я свого народу, всі громадські та благодійні організації, які співпрацюють з медичними закладами - всі проводять агітацію про здоровий спосіб життя.
Цей день присвячений всім, хто має відношення до медицини та здоров'я населення.

В усіх лікарнях міста проводяться профогляди, всім бажаючим вимірюють тиск, роблять аналізи, частуют фіточаями.

Лікарняна каса Полтавщини продовжує надавати допомогу лікарням Полтавської області для покращення обстеження членів організації - наших жителів.

Приазовский рабочий05.04.2011

В преддверии Всемирного дня здоровья членская благотворительная касса «Азовсталь» (директор Наталья Артюх) в очередной раз оказала благотворительную помощь медработникам. В этот раз передано безвозмездно 15 телефонных аппаратов общей стоимостью 1,5 тыс. грн. на все городские подстанции «скорой медицинской помощи». Это существенно улучшит обслуживание пациентов по вызовам врачей.

news250-4

Двадцять четвертого березня Житомирщину відвідав ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, академік НАМН України, член-кореспондент НАПН України, доктор медичних наук, професор Віталій Федорович Москаленко.

У ході візиту відбулася зустріч з головою обласної державної адміністрації С.М. Рижуком, де було намічено ряд заходів щодо співпраці в частині покращення кадрового забезпечення системи охорони здоров’я Житомирщини, особливо сільської місцевості.

Виталий Мохорев: «На обустройство амбулаторий семейной медицины предусмотрено 100 млн. грн.»Фото: Павел Пащенко

- Все больше киевлян становятся членами «Муниципальной больничной кассы». Что это дает пациентам?

- Больничные кассы - это проект не новый, он существует во многих странах Европы, включая Германию, Францию, прибалтийских государствах. Не новый он и для Украины. В конце прошлого года мы начали внедрять этот проект в Киеве. Что он подразумевает?

29.03.2011

Громадська неприбуткова організація «Лікарняна каса Львівської залізниці» у 2010 році оплатила 2 5166 випадків медичного обслуговування, використавши протягом року на виконання Програми надання медичної допомоги 97% своїх коштів, повідомила прес-служба ДТГО «Львівська залізниця».

Как стало известно «і», на «Укрзалізниці» рассматривалась возможность перехода от страховой медицины к финансированию медобслуживания сотрудников через больничные кассы. Такие инициативы вызвали бурное негодование страховых компаний, традиционно сотрудничающих с железнодорожной госмонополией

Трудовые коллективы Львовской железной дороги первыми отказались от услуг страховых компаний, признав эффективность работы местной больничной кассы

Не секрет, что «Укрзалізниця» является лакомым куском для страховых компаний. Откусить его, правда, удается не всем. Зато избранным достаются целые золотые горки: страхование транспорта, пассажиров, а также сотрудников предприятия. На железных дорогах работают около 400 тыс. человек, а значит, платежи по медстрахованию персонала госмонополии измеряются как минимум миллионами гривень.

28.03.2011

Останнім часом в засобах масової інформації з’являються статті, в яких співробітники страхових компаній в негативному світлі протиставляють лікарняні каси страховим компаніям. На жаль, не завжди це відбувається обґрунтовано і коректно. Шкода, що журналісти подають ці факти, не розібравшись досконало в ситуації.

Нашу увагу привернули увагу публікації «Лікарняні каси чи медичне страхування» (розміщена на сайті «Споживач») та «Страховщики не одобряют действия «Укрзалізниці». На відміну від авторів цих інформацій, ми не будемо критикувати діяльність страхових компаній.

24.03.2011

На каналі ICTV пройшла передача про створення та початок роботи Муніципальної лікарняної каси міста Київ. Чудово, що і в столиці почався рух створення благодійних організацій, які можуть захистити пацієнта при захворюванні. Але сумно, що дану організацію зрівнюють з "МММ", а членів організації, які в неї повірили - вважають "лохами". Якщо держава не в змозі захистити своїх громадян, якщо не може надати гарантовані Конституцією права на медичну допомогу громадян, якщо в країні відсутні кошти на самі необхідні медикаменти навіть для дітей та самих незахищених верств населення - вважаю, що центральний канал  телебачення країни зобов'язаний вибачитися перед усіма членами лікарняних кас по всій Україні (майже мільйон членів понад 200 лікарняних кас) - образивши всіх їх назвою своєї передачі.

 

Виталий Шевченко

В сети Интернет и центральных средствах массовой информации начались выступления руководителей страховых компаний в Украине против развития больничных касс.

Очень бурную деятельность проводит Генеральный директор страховой компании «НАФТАГАЗСТРАХ» Анатолий Чубинский и другие руководители.

На протяжении 10 лет работы больничных касс в Украине большинство руководителей крупных предприятий страховали своих рабочих через страховые компании. Сумма страхового взноса была значительно больше взноса в больничную кассу, но  этот факт не очень смущал директоров. Условным оправданием было то, что застрахованным в больнице предоставляют полный "гостиничный комплекс": лучше палата, телевизор, массаж и т.д.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"