Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Соответствующий договор сегодня подписали глава Дарницкой райгосадминистрации Сергей Витковский и исполнительный директор Благотворительной организации «Муниципальная больничная касса города Киева» Владимир Долот.

Событие состоялось в рамках реализации программы реформирования первичной медико-санитарной помощи в столице, осуществляемой Киевской городской государственной администрацией.

02.02.2011 року Решетилівська ЦРЛ отримала від БО "Лікарняна каса Полтавщин" портативний многоканальний електрокардіограф - ЮКАРД-100.

(на фото: Виконавчий директор БО "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Владиславович Шевченко передає електрокардіограф в/о головного лікаря Решетилівської ЦРЛ Луговій Наталї Іванівні ).

Акція допомоги лікарням триває.

02.02.2011

Глава КГГА продвигает этот проект в массы

Александр Попов хочет написать заявление о вступлении в больничную кассу. Об этом сегодня глава КГГА заявил во время плановой встречи с коллективом киевского роддома №7.

«Я уже пользовался такими услугами в другом городе. И я, и моя семья были членами кассы. Я по себе знаю, насколько это социально значимый проект. Особенно он будет позитивно воспринят киевлянами, когда мы решим вопрос финансирования расходов на медикаментозное обеспечение наших пенсионеров через систему больничной кассы», - рассказал Попов.

28 січня 2011 року на підсумковій медичній раді Козельщинського району – Козельщинській ЦРЛ – надано Електрокардіограф.

Головний лікар Козельщинської ЦРЛ Радченко Іван Олексійович подякував виконавчому директору ЛК Шевченку Віталію Владиславовичу за допомогу:

28.01.2011. На початку 2011 року до членів Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас» приєдналася благодійна організація «Лікарняна каса столичної міліції», кількість членів якої становить 10000, з керівником Сіяниця М.М.

8 серпня 2008 року у Головному управлінні МВС України в м. Києві за ініціативою відділу медичного забезпечення та Київської міської організації профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України на установчій конференції представників органів та підрозділів був створений Фонд лікування та оздоровлення КМО ПАП ОВС України «Лікарняна каса».

27 січня 2011 року на підсумковій медичній раді Полтавського району виконавчий директор ЛК Шевченко Віталій надав Полтавській ЦРЛ - Пульсоксиметр Ютас Оксі 200 для покращення обстеження членів організації- жителів району.

БО «Лікарняна каса Полтавщини» забезпечує медикаментами лікування членів організації.

Але не завжди в лікарнях є можливість провести повноцінне обстеження жителів Полтавської області – членів організації. Для покращення медичних послуг лікарень та повноцінного обстеження членів організації, ЛК надає лікарням благодійну допомогу в вигляді найбільш необхідного обладнання. За попередній період 2004-2009 року було надано допомогу лікарням області на суму 250 тисяч грн.

Лікарняні каси не зможуть стати інструментом накопичення коштів, достатніх для пенсіонерів, вважає екс-міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова. Про це вона заявила на прес-конференції в медіа-холі інформаційного агентства "ІнтерМедіа консалтинг", передає кореспондент FINANCE.UA.

Останнім часом в Україні в засобах масової інформації активно обговорюється діяльність лікарняних кас, поштовхом цього стало створення благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса міста Києва», одним із засновників якої стала Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників лікарняних кас України» (Асоціація). З детальною інформацію про діяльність «Муніципальної лікарняної каси міста Києва» можна ознайомитися на сайті цієї організації: http://mlk.org.ua .

«Лікарняна каса Полтавщини» розширює свої можливості та дбає про своїх членів організації.

З 1 вересня 2010 року рішенням правління ЛК було збільшено медикаментозне забезпечення в м.Києві. Тепер виділятиметься не 1000, як було раніше, а 2000 грн. Коли необхідне таке лікування, треба мати направлення обласних фахівців і клопотання від Лікарняної каси.

З 1 січня 2011 року члени «Лікарняної каси Полтавщини» будуть мати можливість отримувати ургентну допомогу не лише в Полтавській та Житомирській області, а також в Рівненській, Херсонській, Львівській областях та в містах Київ, Чернігів, Суми, Маріуполь. Співпраця лікарняних кас з іншими членами ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України» дає можливість починати об’єднання зусиль різних областей та надавати допомогу членам організації в різних регіонах України.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.