Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

25.05.2011

Операція під керуванням лікаря, який перебуває в іншому куточку планети, сьогодні реальність, яка нікого не дивує, всіх приваблює, але доступна лише тим, хто активно впроваджує телемедицину в систему охорони здоров'я.

Україна останнім часом вирішила не відставати від розвинених країн світу, пише газета "Медичний світ". В українській телемедицині надійно прописалися такі інновації, як телемедичний скринінг, телеасистування тощо. Більше того - вітчизняні наукові досягнення в цій царині відомі і визнані на світовому рівні, активно підтримуються зарубіжними колегами і головне - дають практичні результати.

 Збільшити ... 24.05.2011

Прем'єр-міністр України Микола Азаров представив апарату Міністерства охорони здоров'я України нового очільника відомства - Олександра Аніщенко.

Задачі перед Міністерством стоять глобальні, особливо на етапі реформування системи охорони здоров'я. Саме на цьому етапі було прийняте рішення призначити людину, яка пройшла всі етапи від простого лікаря до керівника управління охорони здоров'я і яка знає всі складові медицини. Про це зазначив Микола Азаров під час представлення Міністра.

23.05.2011

За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) раціональне використання лікарських засобів вимагає, щоб пацієнти отримували медикаменти відповідно до своїх клінічних потреб у дозах, які відповідають їх індивідуальним вимогам (вірно вибрана доза, чіткі  інтервали між уведенням та необхідна тривалість). Всі лікарські засоби мають бути належної якості, а також наявні та доступні, за найнижчою вартістю для пацієнтів і суспільства. Механізмом забезпечення доцільності призначення та застосування лікарських засобів у медичній практиці  це, по суті, формулярна система, яка  базується на критеріях доказовості. Вона забезпечує раціональне витратно-ефективне використання ліків.

20.05.2011

Невдовзі частка вітчизняних лікарських засобів, біотехнологічних препаратів, зокрема вакцин та сироваток, на ринку України значно зросте. Міністерство охорони здоров'я України розробило та запропонувало до обговорення відповідний проект концепції Державної цільової програми із розвитку імпортозамінних виробництв в Україні у 2011 - 2021 роках, пише газета "Медичний світ".

16.05.2011

Сьогодні  Полтавський міський клінічний пологовий будинок отримав від БО "Лікарняна каса Полтавщини"  благодійну допомогу в вигляді "Шприцьового дозатора ЮСП -100" для надання невідкладної допомоги членам організації - жителям міста Полтава.

Допомогу отримали завіддуючий відділенням анестезіології - Пісня Сергій Миколайович та головна акушерка лікарні Гасан Наталія Іванівна.

12.05.2011

Виконавчий директор БО "Лікарняна каса Полтавщини" Шевченко Віталій Владиславович на зустрічі з медичними працівниками Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру привітав медичних сестер з професійним святом – міжнародним днем медичної сестри, щиро подякував за їх чуйні серця та нелегку роботу, таку потрібну в усі часи для всіх народів.

Вітання начальника Головного управління Юрія Кувіти до Mіжнародного дня медичної сестри

Дорогі медичні сестри!

З нагоди Вашого професійного свята – міжнародного дня медичної сестри щиро вітаємо та безмежно дякуємо за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я жителів нашої України!

Протягом віків Ви рятуєте від хвороб і гоїте рани, користуєтесь постійною любов’ю та повагою.

Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

 

Правління та виконавча дирекція БО "Лікарняна каса Полтавщини"

 

10.05.2011

Виконавчий директор БО "Лікарняна каса Полтавщини" Шевченко Віталій Владиславович для покращення обслуговування членів організації - жителів  м.Полтави та області ДЗ "Відділкова клінічна лікарня станції  Полтава СТГО "Південна залізниця" передав благодійну допомогу - мікроскоп біологічний XS5510.

Обладнання отримав головний лікар Бондаренко В'ячеслав Михайлович

Французский апелляционный суд признал двух ученых, проходящих по делу о смерти 125 детей после лечения гормоном роста, невиновными в непреднамеренном убийстве и других преступлениях, сообщает ScienceInsider.

К 66-летию Великой Победы

В канун Дня Победы профком первичной организации профсоюза металлургов и горняков Украины ПАО «МК «Азовсталь» (председатель Н.П. Лехов) и членская благотворительная организация (ЧБО) «Больничная касса «Азовсталь» (председатель наблюдательного совета А.С. Кривунь, председатель правления С.И. Коробкин) приняли решение об оказании очередной целевой благотворительной помощи городским больницам.
Они закупили на сумму 20 тыс. 454 грн. медицинский инструментарий, который передали в операционные отделения горбольниц № 4 (Орджоникидзевский р-н) и № 9 (Приморский р-н).


Н. АРТЮХ,
директор ЧБО «Больничная касса «Азовсталь

http://pr.ua/

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"