Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

12.09.2011

За вісім років роботи - понад сто тисяч випадків допомоги членам «Лікарняної каси Полтавщини».

Недостатнє бюджетне фінансування охорони здоров’я призвело до зубожіння закладів охорони здоров’я. Обладнання, особливо на районах, застаріле, не поновлювалось 20-30 років, фінансування на медикаменти вистачає лише на реанімацію та на пільгові категорії населення.

А інша частина населення? Відрахувань із заробітної плати вистачає лише на фінансування заробітної плати медичним працівникам та комунальні платежі лікарні.

Відсутність закону про медичне страхування на протязі 20 років та оплатне навчання в медичних ВУЗах призвело до колапсу в охороні здоров’я.

12.09.2011.
Эстония
Длинные очереди к специалистам являются причиной недовольства пациентов уже долгие годы. В августе этого года Больничная касса (БК) пыталась в рамках проверки выяснить, почему надо ждать так долго, чтобы попасть на прием к врачу-специалисту.

Раньше больницы сами отчитывались перед Больничной кассой о протяженности очередей, но 1 августа нынешнего года чиновники сами пошли по больницам. Пресс-секретарь БК Агнес Мяннисте сказала, что целью проверки было получить более точные данные и выяснить по каждой специальности отдельно, в чем причина возникновения очередей.

08.09.2011

Реформа системи охорони здоров'я передбачає, перш за все, зміну механізмів фінансування медицини. Такі механізми відпрацьовуються в пілотних Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій області та м. Києві і мають сприяти подоланню недосконалості існуючих механізмів розподілу ресурсів, оплати медичних послуг. Зміни у фінансуванні системи охорони здоров'я полягатимуть у наступному.

07.09.2011

В Міністерстві охорони здоров'я України під головуванням Міністра Олександра Аніщенко відбулася низка нарад з провідними вітчизняними фармацевтичними виробниками та виробниками медичних виробів.

06.09.2011

Люди возмущены: часто в аптеках им предлагают одни и те же лекарства с разницей в десятки, а то и сотни гривен.

Некогда были попытки внедрить в Украине правило, чтобы врачи в рецептах писали не название препарата, а действующего вещества. И тогда бы первостольник (тот, кто отпускает лекарства) предлагал все, что имеет в наличии. А больной уже выбирал бы то средство, которое ему по карману.

06.09.2011

Розробники Стратегії розвитку Києва ставлять за мету профілактику захворюваності, збільшення тривалості життя киян та зменшення кількості хворих. Як для цього потрібно реформувати систему охорони здоров’я, у програмі “Столиця. Спецпроект” розповів голова Асоціації працівників лікарняних кас України Валентин Парій.

— Пане Валентине, ви працюєте у приватній медичній клініці, займаєтеся благодійним проектом “Муніципальна лікарняна каса”, є членом громадської ради при КМДА. Яку мету ви поставили, коли приєдналися до фахівців, які працюють над розробленням Стратегії?

 Збільшити ...

"Серед наших пацієнтів, зустрічаються малята, народжені вагою від 500 г до 1 кг. Наше завдання - дати їм можливість жити. Цьому сприяє діяльність спеціалізованого відділення Полтавської обласної лікарні. Середній вік його персоналу - 28 років. Молоді, енергійні та допитливі медики віддають дітям своє тепло, турботу, увагу та знання", - зазначає головний лікар закладу Наталія Кінаш.

05.09.2011

Питання соціального захисту медичних працівників та якість їх підготовки є одним з першочергових заходів для Міністерства охорони здоров'я України та місцевої влади в контексті завдань Президента України щодо реформування медичної та соціальної сфери.

05.09.2011

В результаті шахрайських операцій близько 20-25% страхових виплат в добровільному медичному страхуванні (ДМС) отримують аферисти.

Про це заявила заступник директора департаменту андеррайтингу і методології страхової компанії «НАСТА» Галина Бобир, пише газета «Дело».

При цьому видання зазначає, що оскільки 95-98% страхових виплат, за даними страховиків, направляється безпосередньо на рахунки лікувальних і оздоровчих установ, махінації із страховкою вигідні насамперед самим медустановам.

 

05.09.2011

Реформа городской отрасли охраны здоровья, которая началась в столице и предусмотрена в проекте Стратегии развития Киева до 2025 года, даст возможность повысить среднюю продолжительность жизни киевлянина на семь лет.

Кроме того, каждый житель города будет иметь собственного врача. Об этом заявил председатель Ассоциации работников больничных касс Украины, член общественного совета при Киевской городской государственной администрации Валентин Парий.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"