Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Чи має лікар звітувати перед керівництвом ЗОЗ чи департаментом охорони здоров'я щодо застосування нових клінічних протоколів? Чи усі лікарі в одному ЗОЗ мають застосовувати ті ж клінічні протоколи? Як бути з розробкою локальних протоколів? Відповіді на ці та інші питання - у третій частині інструкції-роз’яснення щодо впровадження нових клінічних протоколів.

Чи може пацієнт обирати клінічний протокол? Чи може лікар використовувати різні протоколи до різних пацієнтів, а для лікування одного пацієнта викоритсовувати кілька протоколів? На ці та інші питання відповідаємо у другій частині інструкції-роз’яснення щодо впровадження нових клінічних протоколів.

8 квітня 2017 набув чинності Наказ МОЗ України № 1422 від 29 грудня 2016 р., який дозволяє українським лікарям використовувати у своїй роботі міжнародні клінічні протоколи.  Нижче подаємо першу частину інструкції-роз’яснення щодо впровадження нових клінічних протоколів.

09.01.2018

У місті Миргород з представниками освіти (Миргородська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 9 імені І.А.Зубковського, Миргородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області) провів зустріч виконавчий директор Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко.

Шановні друзі!

 Від щирого серця вітаємо

з Новорічними святами!

Бажаємо Вам усім міцного здоров'я і невичерпної енергії, життєвих сил і наснаги, терпіння й оптимізму.

Нехай Новий Рік увійде до Ваших сімей добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, стане багатшим і щедрішим на здобутки.

Бажаємо Вам зустріти Новий рік з усмішкою та оптимізмом, адже лише від нас залежить, в яких умовах будемо жити в нашій країні.

28.12.2017

 Президент Петро Порошенко підписав Закон про медичну реформу. Починається докорінна зміна у відносинах людини та системи.

 Ми, як пацієнти та лікарі, отримуємо гарантії, що наші права будуть захищені державою.

 Система починає ставити в центр уваги захист та потреби людини.

 Це не означає, що 1 січня ми підемо в лікарню і там все буде інакше. Однак потрібно бути готовими, що поступово більшість процесів системи охорони здоров’я працюватимуть по-іншому.

https://static.espreso.tv/uploads/article/2498757/images/im578x383-poroshenko_president.gov.ua.jpg28.12.2017

Президент України Петро Порошенко підписав закон №7117 про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості.

Закон передбачає, зокрема, укомплектування сільських закладів охорони здоров'я необхідним обладнанням і лікарськими засобами, необхідними для надання первинної медичної допомоги, а також створення належної інфраструктури на селі.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.