Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Шановні друзі!

 Від щирого серця вітаємо

з Новорічними святами!

Бажаємо Вам усім міцного здоров'я і невичерпної енергії, життєвих сил і наснаги, терпіння й оптимізму.

Нехай Новий Рік увійде до Ваших сімей добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, стане багатшим і щедрішим на здобутки.

Бажаємо Вам зустріти Новий рік з усмішкою та оптимізмом, адже лише від нас залежить, в яких умовах будемо жити в нашій країні.

28.12.2017

 Президент Петро Порошенко підписав Закон про медичну реформу. Починається докорінна зміна у відносинах людини та системи.

 Ми, як пацієнти та лікарі, отримуємо гарантії, що наші права будуть захищені державою.

 Система починає ставити в центр уваги захист та потреби людини.

 Це не означає, що 1 січня ми підемо в лікарню і там все буде інакше. Однак потрібно бути готовими, що поступово більшість процесів системи охорони здоров’я працюватимуть по-іншому.

https://static.espreso.tv/uploads/article/2498757/images/im578x383-poroshenko_president.gov.ua.jpg28.12.2017

Президент України Петро Порошенко підписав закон №7117 про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості.

Закон передбачає, зокрема, укомплектування сільських закладів охорони здоров'я необхідним обладнанням і лікарськими засобами, необхідними для надання первинної медичної допомоги, а також створення належної інфраструктури на селі.

Останнім часом почастішали випадки недобросовісного розповсюдження біологічно активних добавок (БАДів). Водночас ефективність БАДів для лікування не доведена, а їх позиціонування як лікарських засобів порушує права громадян і може бути підставою для звернення до правоохоронних органів.

БАДи – це не ліки

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.