Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

22.06.2011

У цьому впевнений головний лікар Хорольської центральної районної лікарні, депутат обласної ради, голова комісії облради з питань охорони здоров’я Михайло Виноград (на фото) і додає:
— Головне — це ставлення до людей. Я вважаю, що треба дослухатися до потреб людей і, за можливості, допомагати вирішувати нагальні питання. На сесії районної ради минулого скликання було прийнято рішення про перепрофілювання недобудованого гуртожитку на 8-квартирний будинок для молодих спеціалістів-лікарів. До початку нового навчального року добудуємо будинок і лікарі отримають житло. Та ж ситуація і з реанімаційним відділенням ЦРЛ. Велику підтримку надало нам Головне управління охорони здоров’я — забезпечило більшістю обладнання. Фінансували всі, переважно це були державні кошти (більш ніж 1 млн. грн.), підтримали райдерж-адміністрація, районна рада, депутатський корпус, приватні підприємці.

 

22.06.2011

Міністерство охорони здоров'я України продовжує розробляти нормативну базу, яка передбачає чіткий і системний структурний розподіл медичної допомоги на первинний, вторинний (спеціалізований) та третинний (високоспеціалізований) рівні. Зокрема, фахівці міністерства винесли на громадське обговорення проект наказу, яким затверджуються процедури направлення та госпіталізації пацієнтів до закладів охорони здоров'я, що надають спеціалізовану (вторинну) медичну допомогу та перелік діагностичних обстежень для планової госпіталізації пацієнта. Також документом пропонується уніфікована форма направлення на госпіталізацію або консультацію лікаря-спеціаліста.

 

Керівникам лікарняних кас

Інформаційне повідомлення

30 червня – 1 липня 2011 року у м.Житомирі відбудеться звітно-виборна конференція Всеукраїнської громадської організації «Асоціації працівників лікарняних кас України».

На конференції будуть розглядатися питання щодо напрямків реформування охорони здоров’я, діяльності лікарняних кас в Україні, розробки єдиних методологічних принципів їх функціонування, забезпечення медичного супроводу при лікуванні у медичних закладах м. Києва та інших регіонів України.

Запрошуємо делегатів від лікарняних кас прийняти участь у роботі конференції. Довідки, повідомлення про кількість учасників за телефонами 0412-55-31-41, 050-669-40-83, Е-маіl Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Грищук Сергій Миколайович).

Попередня програма конференції додається.

Правління Асоціації

Попередня програма.

Дорогі медичні працівники!

У день Вашого професійного свята хочеться сказати багато теплих та лагідних слів на Вашу адресу.

Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя!

Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце, за Вашу людяність, душевність та співпереживання. Безмежна вдячність Вам за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість.

Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання.

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у Вас буде добре!

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!


Правління та виконавча дирекція "Лікарняної каси Полтавщини"

 

06.06.2011,
В каком бы виде закон о медстраховании не был принят - это шаг вперед. Это позволит контролировать качество медицинских услуг, сделать прозрачными и понятными платежи, а также уйти от системы теневых денежных потоков в медицине

Развитие медицинского страхования в Украине невозможно без активных действий со стороны государства. Речь идет о принятии законов об общеобязательном и о добровольном медицинском страховании. Кроме того, для полноценного развития рынка необходимы изменения в налоговом законодательстве, а также разработка обязательных, одинаковых для всех стандартов качества медицинских услуг. 

01.06.2011

Людина до самої смерті залишається людиною і до останнього свого подиху має жити, не втрачаючи гідності. Тому й про цивілізованість кожного суспільства судять з того, як у ньому ставляться до літніх людей і… до смерті. У давні-сиві часи людство своїми старими не обтяжувалося: їм не давали їсти, щоб позбутися зайвого рота, чи виносили за межі селища, щоб прискорити смерть мешканця общини, котрий не здатен був працювати й приносити користь.
Часи змінилися. І наша цивілізація пішла далі за своїх попередників. Та чи насправді це так?

Збудники холери потрапляють до організму людини тільки через рот при вживанні нею забрудненої води та їжі, а також при дотиках до предметів, забруднених виділеннями хворого. Причиною зараження бувають також мухи, які на лапках переносять холерні вібріони на харчові продукти. Про це розповів директор Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Л.В.Громашевського АМН України Віктор Марієвський.

З моменту зараження до появи перших клінічних симптомів холери проходить від 6 годин до 3 діб.

31.05.2011

Той досвід, який на сьогоднішній день існує в Україні, являється досить серйозним і ґрунтовним, і він буде використовуватись у подальшому реформуванні системи охорони здоров'я. На цьому наголосив директор Департаменту лікувально-профілактичної допомоги МОЗ України Микола Хобзей на розширеному засіданні регіонального Комітету з економічних реформ у Дніпропетровській області, в якому взяла участь Перший заступник Глави Адміністрації Президента України - Представник Президента у Кабінеті Міністрів Ірина Акімова.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"