Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

01.03.2011 года

 

Специалисты управления здравоохранения городского совета сравнили цены на отдельные услуги в частных медицинских учреждениях Мариуполя и других городов Украины. И пришли к такому выводу — Мариуполь в списке лидеров по уровню цен на медицинские услуги. Влиять на ценообразование городские чиновники не в силах. Поэтому уже сейчас специалисты ломают голову над тем, как сделать медобслуживание более доступным для мариупольцев. Константин Михайлов продолжит.

При наличии доброй воли систему реимбурсации* и страховой медицины можно ввести за один год. Даже если на первом этапе ограничиться возмещением стоимости небольшой группы кардиопрепаратов, это поможет укрепить здоровье 10 млн. украинцев.

_________

В смт. Шишаки відбулося пленарне засідання чергової сесії районної ради, яку провів Голова Шишацької районної ради Лубенець Юрій Іванович

Виконавчий директор БО "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко надав інформацію депутатам про роботу лікарняної каси в Полтавській області та Шишацькому районі, про зміни та доповнення в умовах організації, відповів на запитання членів ЛК.

В кінці розповіді Віталій Шевченко  щиро подякував медичним працівникам Шишацької центральної районної лікарні за співпрацю з ЛК та за допомогу людям.

Для покращення обслуговування жителів, районній лікарні було надано - Пульсоксиметр Ютас Оксі 200.

Обладнання отримав головний лікар лікарні - Корячка Микола Григорович.

Акція допомоги лікарням триває.

В м.Глобине відбулося пленарне засідання сесії районної ради.

Виконавчий директор БО "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко розповів депутатам про роботу лікарняної каси в Полтавській області та Глобинському районі, щиро подякував медичним працівникам Глобинського району за нелегку працю, за допомогу людям.

22 лютого 2011 року в смт. Нові Санжари відбулось пленарне засідання четвертої сесії районної ради. Перед початком засідання Голова Новосанжарської районної ради Левицький Володимир Іванович привітав головного лікаря Нехворощанської лікарні - Кулій Олексія Петровича з 50-річчям та побажав всього найкращого в нелегкій праці.

Виконавчий директор Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко надав для покращення обстеження членів ЛК - жителів району - Мікроскоп XSM -20 бінокулярний Нехворощанській лікарні.

Виконавча дирекція ЛК вітає Кулій Олексія Петровича з ювілеєм. Щиро бажаємо міцного здоров'я, натхнення в роботі, успіхів та нових досягнень.

Акція допомоги лікарням триває.

На сайті www.apteka.ua за результатами 2010 року висвітлили перелік 30 лікарських засобів, які зайняли перші міста в продажу аптечними закладами в Україні.

Проаналізуємо даний перелік та визначимо, чим же хворі Українці.

Перше місце на протязі останніх років займає «Актовегін» Компанії Нікомед – депротеінезований гемодеріват крові телят.

З каталогу виробника читаємо показання до призначення:

11.02.2011.

пульсоксиметр для реанимацииВ м.Карлівка прошла сесія районної ради.

Виконавчий директор ЛК Віталій Шевченко розповів депутатам про роботу лікарняної каси в Полтавській області та Карлівському районі, щиро подякував медичним працівникам Карлівського району за нелегку працю, за допомогу людям.

Також районній лікарні було надано - Пульсоксиметр Ютас Оксі 200, для покраження обслуговування жителів. Обладнання отримав головний лікар лікарні -Полтавський Микола Іванович.

Акція допомоги лікарням триває.

09.02.2011

У 2003 році в області була створена Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини». В основу її роботи заклали принцип солідарної системи, перевірений у світі понад столітнім досвідом. Принцип цей простий: кожного місяця людина сплачує незначну суму членських внесків і коли потрапить до лікарні (що, як правило, трапляється несподівано), то варто лише пред'явити картку «Лікарняної каси Полтавщини» і можна не турбуватися про необхідні ліки й те, де знайти гроші на їхнє придбання. На підставі цієї картки лікарня миттєво забезпечить пацієнта медикаментами, знаючи, що витрати на них наступного ж дня компенсує «Лікарняна каса Полтавщини» (ЛКП).

О необходимости реформирования отечественной медицины разговоры идут уже лет 20, однако, как говорится, «а воз и ныне там». Безусловно, определенные шаги для улучшения качества предоставления медицинских услуг делаются. К ним, в частности, можно отнести и создание больничных касс. Но на пути вывода украинской сферы здравоохранения на европейский уровень основной вопрос заключается в том, как сделать медицину качественной и одновременно доступной каждому украинцу.

04.02.2011

 

В смт.Семенівка прошла сесія районної ради.

На ній були присутні: Перший заступник голови Полтавської обласної ради Онищенко Володимир Вікторович, Виконавчий директор БО "Лікарняна каса Полтавщини" Шевченко Віталій Владиславович та лікар-експерт ЛК Рябуха Сергій Леонідович.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.