Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

У шостому номері нашого часопису невеличка за обсягом замітка під заголовком "Лікарняна каса" – тільки для тверезих?" неочікувано спричинила дещо гнівного листа, щодо опублікування якого в "Місті" клопочеться виконавчий директор благодійної організації "Лікарняна каса Житомирської області" пан В.С.Мишківський.

Прохання мур пробиває. То чом не надрукувати?

Для більшої ясності спершу нагадаємо, що газетна публікація зводилась до питання: чи справді дія умов "Лікарняної каси" не поширюється на тих її членів, котрі потрапляють у лікарню напідпитку, як про це стверджують окремі медики?

Шановні жінки!

Щиро вітаємо зі святом 8 березня!

Бажаємо весняного настрою, міцного здоров'я, благополуччя в сім'ї та жіночого щастя.

07.03.2003

SigmaTV

Мариуполь оказался в числе лидеров по уровню цен на медицинские услуги. К такому выводу пришли специалисты управления здравоохранения городского совета, после того, как сравнили цены на отдельные услуги в частных клиниках Мариуполя и других городов Украины.

03.03.2011

Мариуполе по примеру европейских стран создают альтернативу страховым компаниям. Городские больничные кассы уже начали работу. Их карточка действительна только для амбулаторного лечения в мариупольских отделениях больниц и в областных клиниках.

 

tv7_mariupol

03.03.2011

На черговій сесії Лохвицької районної ради виконавчий директор БО "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко передав завідуючій поліклінічним відділеням Лохвицької районної лікарні Білик Ніні Сергіївні документи на благодійну допомогу лікарні. Лабораторія лікарні отримала Мікроскоп XSM -20 бінокулярний та центрифугу лабораторну "Дастан". Дане обладнання покращить обстеження членів організації - жителів району.

 

 

 

Потім В.Шевченко разом з головним експертом ЛК Рябуха Сергієм Леонідовичем відвідали Червонозаводську міську лікарню Лохвицького району.

Спільно  з головним лікарем лікарні Миколою Івановичем Лисенко та завідуючою поліклініки Оленою Миколаївною Максімовою було обговоренно про проблеми в лікувальному процесі, про призначення лікарями другорядних, рекламних препаратів при лікуванні хворих, про необгрунтоване  та профілактичне лікування хворих. Також було відпрацьовано механізм забезпечення медикаментами членів лікарняної каси - жителів Червонозаводського, умови вступу колективних членів - підприємств та організацій регіону.

Решетилівський вісник №15-16

Як ми вже повідомляли, нещодавно в Решетилівській райлікарні відбулася презентація благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини», на якій були присутні працівники райлікарні та представники трудових колективів, де вже є члени цієї каси.

Про мету і завдання благодійної організації розповів її виконавчий директор Віталій ШЕВЧЕНКО.

Сподіваємося, інформація про «Лікарняну касу Полтавщини» буде корисною для читачів нашої газети, адже ніхто з нас не застрахований від хвороб.

01.03.2011 года

 

Специалисты управления здравоохранения городского совета сравнили цены на отдельные услуги в частных медицинских учреждениях Мариуполя и других городов Украины. И пришли к такому выводу — Мариуполь в списке лидеров по уровню цен на медицинские услуги. Влиять на ценообразование городские чиновники не в силах. Поэтому уже сейчас специалисты ломают голову над тем, как сделать медобслуживание более доступным для мариупольцев. Константин Михайлов продолжит.

При наличии доброй воли систему реимбурсации* и страховой медицины можно ввести за один год. Даже если на первом этапе ограничиться возмещением стоимости небольшой группы кардиопрепаратов, это поможет укрепить здоровье 10 млн. украинцев.

_________

В смт. Шишаки відбулося пленарне засідання чергової сесії районної ради, яку провів Голова Шишацької районної ради Лубенець Юрій Іванович

Виконавчий директор БО "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко надав інформацію депутатам про роботу лікарняної каси в Полтавській області та Шишацькому районі, про зміни та доповнення в умовах організації, відповів на запитання членів ЛК.

В кінці розповіді Віталій Шевченко  щиро подякував медичним працівникам Шишацької центральної районної лікарні за співпрацю з ЛК та за допомогу людям.

Для покращення обслуговування жителів, районній лікарні було надано - Пульсоксиметр Ютас Оксі 200.

Обладнання отримав головний лікар лікарні - Корячка Микола Григорович.

Акція допомоги лікарням триває.

В м.Глобине відбулося пленарне засідання сесії районної ради.

Виконавчий директор БО "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко розповів депутатам про роботу лікарняної каси в Полтавській області та Глобинському районі, щиро подякував медичним працівникам Глобинського району за нелегку працю, за допомогу людям.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.