Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Сегодня православный мир отмечает один из главных христианских праздников – Крещение Господне или Богоявление. Поэтому в беседе с директором больничной кассы «Азовсталь» Натальей АРТЮХ на мирские злободневные темы о возможностях получать медицинскую помощь мы не могли не упомянуть об имеющем непосредственное отношение к нашему здоровью главном его таинстве – погружении в крещенскую купель.

- Наталья Михайловна, вода - начало жизни. И в этом самый главный смысл крещенского купания. Сегодня сотни мариупольцев совершали данный обряд. Что говорит статистика: увеличивается ли после Крещения число заболевших простудными заболеваниями?

Попов собирается улучшить жизнь столичным медикам. Фото: КГГА

09.03.2011

Глава КГГА Александр Попов пообещал уделить столичной медицине отдельное внимание. Например, повысить врачам зарплаты, чтобы те лечить нормально начали.

Попов собирается улучшить жизнь столичным медикам. Фото: КГГА

В консультативній поліклініці Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечникова, яку через хворобу на цукровий діабет маю відвідувати кожен рік для проходження планового обстеження, мені подобаються всього три речі:

- стійкий аромат кави на першому поверсі біля реєстратури через встановлений там автомат з духмяним напоєм – він заслужено користується великим попитом у пацієнтів;

У шостому номері нашого часопису невеличка за обсягом замітка під заголовком "Лікарняна каса" – тільки для тверезих?" неочікувано спричинила дещо гнівного листа, щодо опублікування якого в "Місті" клопочеться виконавчий директор благодійної організації "Лікарняна каса Житомирської області" пан В.С.Мишківський.

Прохання мур пробиває. То чом не надрукувати?

Для більшої ясності спершу нагадаємо, що газетна публікація зводилась до питання: чи справді дія умов "Лікарняної каси" не поширюється на тих її членів, котрі потрапляють у лікарню напідпитку, як про це стверджують окремі медики?

Шановні жінки!

Щиро вітаємо зі святом 8 березня!

Бажаємо весняного настрою, міцного здоров'я, благополуччя в сім'ї та жіночого щастя.

07.03.2003

SigmaTV

Мариуполь оказался в числе лидеров по уровню цен на медицинские услуги. К такому выводу пришли специалисты управления здравоохранения городского совета, после того, как сравнили цены на отдельные услуги в частных клиниках Мариуполя и других городов Украины.

03.03.2011

Мариуполе по примеру европейских стран создают альтернативу страховым компаниям. Городские больничные кассы уже начали работу. Их карточка действительна только для амбулаторного лечения в мариупольских отделениях больниц и в областных клиниках.

 

tv7_mariupol

03.03.2011

На черговій сесії Лохвицької районної ради виконавчий директор БО "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко передав завідуючій поліклінічним відділеням Лохвицької районної лікарні Білик Ніні Сергіївні документи на благодійну допомогу лікарні. Лабораторія лікарні отримала Мікроскоп XSM -20 бінокулярний та центрифугу лабораторну "Дастан". Дане обладнання покращить обстеження членів організації - жителів району.

 

 

 

Потім В.Шевченко разом з головним експертом ЛК Рябуха Сергієм Леонідовичем відвідали Червонозаводську міську лікарню Лохвицького району.

Спільно  з головним лікарем лікарні Миколою Івановичем Лисенко та завідуючою поліклініки Оленою Миколаївною Максімовою було обговоренно про проблеми в лікувальному процесі, про призначення лікарями другорядних, рекламних препаратів при лікуванні хворих, про необгрунтоване  та профілактичне лікування хворих. Також було відпрацьовано механізм забезпечення медикаментами членів лікарняної каси - жителів Червонозаводського, умови вступу колективних членів - підприємств та організацій регіону.

Решетилівський вісник №15-16

Як ми вже повідомляли, нещодавно в Решетилівській райлікарні відбулася презентація благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини», на якій були присутні працівники райлікарні та представники трудових колективів, де вже є члени цієї каси.

Про мету і завдання благодійної організації розповів її виконавчий директор Віталій ШЕВЧЕНКО.

Сподіваємося, інформація про «Лікарняну касу Полтавщини» буде корисною для читачів нашої газети, адже ніхто з нас не застрахований від хвороб.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.