Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Дорогі медичні працівники!

У день Вашого професійного свята хочеться сказати багато теплих та лагідних слів на Вашу адресу.

Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя!

Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце, за Вашу людяність, душевність та співпереживання. Безмежна вдячність Вам за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість.

Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання.

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у Вас буде добре!

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!


Правління та виконавча дирекція "Лікарняної каси Полтавщини"

 

06.06.2011,
В каком бы виде закон о медстраховании не был принят - это шаг вперед. Это позволит контролировать качество медицинских услуг, сделать прозрачными и понятными платежи, а также уйти от системы теневых денежных потоков в медицине

Развитие медицинского страхования в Украине невозможно без активных действий со стороны государства. Речь идет о принятии законов об общеобязательном и о добровольном медицинском страховании. Кроме того, для полноценного развития рынка необходимы изменения в налоговом законодательстве, а также разработка обязательных, одинаковых для всех стандартов качества медицинских услуг. 

01.06.2011

Людина до самої смерті залишається людиною і до останнього свого подиху має жити, не втрачаючи гідності. Тому й про цивілізованість кожного суспільства судять з того, як у ньому ставляться до літніх людей і… до смерті. У давні-сиві часи людство своїми старими не обтяжувалося: їм не давали їсти, щоб позбутися зайвого рота, чи виносили за межі селища, щоб прискорити смерть мешканця общини, котрий не здатен був працювати й приносити користь.
Часи змінилися. І наша цивілізація пішла далі за своїх попередників. Та чи насправді це так?

Збудники холери потрапляють до організму людини тільки через рот при вживанні нею забрудненої води та їжі, а також при дотиках до предметів, забруднених виділеннями хворого. Причиною зараження бувають також мухи, які на лапках переносять холерні вібріони на харчові продукти. Про це розповів директор Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Л.В.Громашевського АМН України Віктор Марієвський.

З моменту зараження до появи перших клінічних симптомів холери проходить від 6 годин до 3 діб.

31.05.2011

Той досвід, який на сьогоднішній день існує в Україні, являється досить серйозним і ґрунтовним, і він буде використовуватись у подальшому реформуванні системи охорони здоров'я. На цьому наголосив директор Департаменту лікувально-профілактичної допомоги МОЗ України Микола Хобзей на розширеному засіданні регіонального Комітету з економічних реформ у Дніпропетровській області, в якому взяла участь Перший заступник Глави Адміністрації Президента України - Представник Президента у Кабінеті Міністрів Ірина Акімова.

26.05.2011

Заслужений лікар України, голова правління благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" Леонід КУРОЄДОВ

Медики Полтавщини тісно співпрацюють з німецькими колегами. Під час однієї з поїздок до Німеччини побачили, що там медичне страхування грунтується на лікарняних касах, і впровадили в себе цю справу. Як же прижився закордонний досвід? Про це ми попросили розповісти головного лікаря Полтавської міської клінічної лікарні №4, голову правління благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" Леоніда Куроєдова.

25.05.2011

Операція під керуванням лікаря, який перебуває в іншому куточку планети, сьогодні реальність, яка нікого не дивує, всіх приваблює, але доступна лише тим, хто активно впроваджує телемедицину в систему охорони здоров'я.

Україна останнім часом вирішила не відставати від розвинених країн світу, пише газета "Медичний світ". В українській телемедицині надійно прописалися такі інновації, як телемедичний скринінг, телеасистування тощо. Більше того - вітчизняні наукові досягнення в цій царині відомі і визнані на світовому рівні, активно підтримуються зарубіжними колегами і головне - дають практичні результати.

 Збільшити ... 24.05.2011

Прем'єр-міністр України Микола Азаров представив апарату Міністерства охорони здоров'я України нового очільника відомства - Олександра Аніщенко.

Задачі перед Міністерством стоять глобальні, особливо на етапі реформування системи охорони здоров'я. Саме на цьому етапі було прийняте рішення призначити людину, яка пройшла всі етапи від простого лікаря до керівника управління охорони здоров'я і яка знає всі складові медицини. Про це зазначив Микола Азаров під час представлення Міністра.

23.05.2011

За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) раціональне використання лікарських засобів вимагає, щоб пацієнти отримували медикаменти відповідно до своїх клінічних потреб у дозах, які відповідають їх індивідуальним вимогам (вірно вибрана доза, чіткі  інтервали між уведенням та необхідна тривалість). Всі лікарські засоби мають бути належної якості, а також наявні та доступні, за найнижчою вартістю для пацієнтів і суспільства. Механізмом забезпечення доцільності призначення та застосування лікарських засобів у медичній практиці  це, по суті, формулярна система, яка  базується на критеріях доказовості. Вона забезпечує раціональне витратно-ефективне використання ліків.

20.05.2011

Невдовзі частка вітчизняних лікарських засобів, біотехнологічних препаратів, зокрема вакцин та сироваток, на ринку України значно зросте. Міністерство охорони здоров'я України розробило та запропонувало до обговорення відповідний проект концепції Державної цільової програми із розвитку імпортозамінних виробництв в Україні у 2011 - 2021 роках, пише газета "Медичний світ".

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.