Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

 

 

Реформи уряду настільки імпульсивні, що запобігти їм не вдається навіть самому прем’єр-міністру Миколі Азарову. 1 серпня набрала чинності постанова Кабміну № 785 «Про перелік товарів медичного призначення, операції з постачання яких обкладаються податком на додану вартість», яка скасовувала для імпортерів усі пільги щодо ПДВ для цих товарів. Постанову прийняли ще 9 червня, але впровадили її споживачам якось надто різко й жорстко, — увечері 1 серпня всі аптечні й торговельні мережі змінили цінники, домалювавши на них 20%. І

Послугами «Волинської обласної лікарняної каси» сьогодні користуються більше чотирнадцяти тисяч чоловік. Про благодійну акцію цієї громадської організації – у сюжеті Володимира Шевчука.

med546 Лікарняні каси — фундамент медичного страхуванняРезюме. У цих організаціях застосовується персоніфікований облік надходжень і витрат коштів щодо кожного громадянина, відпрацьована система договірних взаємовідносин із лікувальними закладами, підприємствами, банківськими установами

30 червня — 1 липня 2011 р. на базі благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» проходила звітно-виборча конференція Всеукраїнської громадської організації (ВГО) «Асоціація працівників лікарняних кас України» (Асоціація).

ВГО Асоціація створена 26 липня 2007 р. Її осередки є у 16 регіонах України.

12.08.2011

Пока здравоохранение едва сводит концы с концами в ожидании реформ, на местах ищут альтернативы страховым компаниям.

Согласитесь, в реалиях нынешнего времени словосочетание «бесплатная медицина» все больше звучит как злая насмешка, нежели отражение существующей действительности. О необходимости кардинальных изменений в системе здравоохранения говорят и политики, и социологи, и медики, и сами потребители услуг. Но до сих пор дальше разговоров и публичных телевизионных дискуссий дело так и не пошло. Пока «на верхах» руки до реформирования медицины так и не дошли, «низы» ищут возможные выходы из положения. Бытует мнение, что таким выходом могут стать так называемые «больничные кассы» – по сути, аналог страховой медицины, имеющий под собой, прежде всего, социальную подоплеку.

Житомирська «Лікарняна каса» - конкретна допомога людям 09.08.2011

Лави благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» (ЛК) за цей рік поповнило 6790 осіб; відновили перебування – 601 мешканець нашого краю.

За цей час послугами ЛК скористалося 170 759 осіб, їм за рахунок організації надана медична допомога на суму 13 млн. грн., лабораторні, інструментальні дослідження, включаючи високовартісні – обстеження методом комп’ютерної та магнітно - резонансної томографії, зробили 108 152 особи на суму більше 2 млн. грн. Зрозуміло, що це не просто цифри. Адже за ними – конкретна допомога людям, які розуміють, що солідарний принцип, котрий є в основі діяльності Лікарняної каси – єдиний шлях у нинішніх умовах до отримання належної медичної допомоги. Саме про це йшла мова на черговому засіданні лікарів-експертів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області».

28.07.2011

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ підписав Закон України «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров`я щодо удосконалення надання медичної допомоги».

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада України ухвалила цей закон 7 липня.

24.07.2011

Законопроект про соціальне медичне страхування готовий, але відправиться на затвердження в парламент наступного року, зважаючи на необхідність прийняття двох інших документів про особливості медустанови.

Про це в інтерв'ю ZN.UA сказав міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко.

Про це в інтерв'ю ZN.UA сказав міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко.

На питання видання про те, чому, незважаючи на те, що близько 18 тисяч киян беруть участь у програмі муніципальної лікарняної каси і платять внески, система не працює. Аніщенко впевнений, що якщо для запуску роботи муніципальної лікарняної каси не вистачає грошей, то треба шукати будь-які шляхи для вирішення проблеми і залучати позабюджетні кошти.

Для запровадження страхової медицини потрібно 2-3 роки - Григорович

19.07.2011

Для впровадження страхової медицини в Україні необхідно два-три роки. За цей час лікарі, а також медичні заклади мають бути готові. Про це повідомляє УНН, цитуючи ексклюзивний коментар народного депутута України (фракція "Наша Україна - Народна самооборона") Лілії Григорович про необхідність запровадження страхової медицини в Україні.

15.07.2011 відбулася шоста сесія Гадяцької районної ради шостого скликання. У її роботі взяли участь депутати Полтавської обласної ради Анатолій Попельнюх та Володимир Беседа - голова райдержадміністрації, міський, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій., керівники медичних установ району.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.