Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Шановні жінки!
Від щирого серця вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем 8 березня!
Бажаємо міцного здоров'я, нев'янучої молодості та багато взаємного кохання, весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!

Засновники та виконавча дирекція БО "Лікарняна каса Полтавщини"

view-source:https://lifeimg.pravda.com/images/doc/e/a/ea7eef1-institut-urologii-1320-1.jpg26.02.2018

Усе найцікавіше починається одразу. "Одягніть маску і шапочку", – просять перед прочиненими дверима операційної. – "Пацієнт уже готовий".

У чоловіка, який під наркозом лежить на операційному столі, – сечокам’яна хвороба. Йому пощастило потрапити в Інститут урології НАМН України, де камені у нирках дроблять дистанційно, контактно або видаляють лапароскопічним шляхом.

З відкритих джерел

 Національне агентство України з питань державної служби опублікувало список кандидатів на посаду голови Національної служби здоров'я. Серед них - троє головних лікарів, директор фінансової компанії та радник міністра. Очікується, що ім'я нового керівника державного органу буде оприлюднено найближчим часом.

Чому це важливо?

Фото Горішні Плавні Online.У місті Горішні Плавні вже 9 років реалізується добровільне медичне страхування населення через страхову компанію «Омега». Варіантів страхування два – «Корпоративна» і «Корпоративна +». Вони охоплюють:
• Невідкладна допомога;
• Лікування в умовах стаціонару;

З нинішнього року розпочинається реформа системи охорони здоров’я в Україні.

Перші зміни стосуватимуться роботи первинної ланки медичної допомоги, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів.

Налагоджена система надання первинної медичної допомоги дозволяє вирішити без госпіталізації до 80% медичних звернень.

Для цього медичні працівники мають бути забезпечені базовим обладнанням, найрозповсюдженішими засобами діагностики та ліками, вміннями та знаннями.

В массе своей мы уже привыкли к тому, что наше лечение – это наша проблема.

Пока ломаются копья и ведутся дебаты о медреформе, мы все также выходим из кабинета врачей с бумажечками, на которых написан список всего, что должно быть в мало-мальски оборудованной амбулатории.

И бредем с ним в ближайшую аптеку, где покупаем все – от копеечных перчаток и пеленок на кушетку до инновационных препаратов, стоимость которых может исчисляться тысячами долларов.

Медреформа обещает, что будут семейные врачи, а вот будут ли у них одноразовые перчатки – пока неизвестно.

Київ – 30 січня 2018 року набрав чинності закон України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», що дозволило запустити медичну реформу. Відтак, як зазначають у Міністерстві охорони здоров’я, цього року запрацює Національна служба здоров’я України – «страховик», який укладатиме договори із закладами охорони здоров’я та закуповуватиме у них послуги з медичного обслуговування населення; пересічні українці, тим часом, починають вибирати «свого» лікаря (сімейного лікаря), який лікуватиме їх, відповідно до укладеної угоди.

Працівники БО "Лікарняна каса Полтавщини"

щиро вітають друга та колегу, виконавчого директора Благодійної організації "Лікарняна каса Житомирської області"

Володимира Станіславовича Мишківського

з Ювілеєм!

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.