Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

З відкритих джерел

 Національне агентство України з питань державної служби опублікувало список кандидатів на посаду голови Національної служби здоров'я. Серед них - троє головних лікарів, директор фінансової компанії та радник міністра. Очікується, що ім'я нового керівника державного органу буде оприлюднено найближчим часом.

Чому це важливо?

Фото Горішні Плавні Online.У місті Горішні Плавні вже 9 років реалізується добровільне медичне страхування населення через страхову компанію «Омега». Варіантів страхування два – «Корпоративна» і «Корпоративна +». Вони охоплюють:
• Невідкладна допомога;
• Лікування в умовах стаціонару;

З нинішнього року розпочинається реформа системи охорони здоров’я в Україні.

Перші зміни стосуватимуться роботи первинної ланки медичної допомоги, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів.

Налагоджена система надання первинної медичної допомоги дозволяє вирішити без госпіталізації до 80% медичних звернень.

Для цього медичні працівники мають бути забезпечені базовим обладнанням, найрозповсюдженішими засобами діагностики та ліками, вміннями та знаннями.

В массе своей мы уже привыкли к тому, что наше лечение – это наша проблема.

Пока ломаются копья и ведутся дебаты о медреформе, мы все также выходим из кабинета врачей с бумажечками, на которых написан список всего, что должно быть в мало-мальски оборудованной амбулатории.

И бредем с ним в ближайшую аптеку, где покупаем все – от копеечных перчаток и пеленок на кушетку до инновационных препаратов, стоимость которых может исчисляться тысячами долларов.

Медреформа обещает, что будут семейные врачи, а вот будут ли у них одноразовые перчатки – пока неизвестно.

Київ – 30 січня 2018 року набрав чинності закон України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», що дозволило запустити медичну реформу. Відтак, як зазначають у Міністерстві охорони здоров’я, цього року запрацює Національна служба здоров’я України – «страховик», який укладатиме договори із закладами охорони здоров’я та закуповуватиме у них послуги з медичного обслуговування населення; пересічні українці, тим часом, починають вибирати «свого» лікаря (сімейного лікаря), який лікуватиме їх, відповідно до укладеної угоди.

Працівники БО "Лікарняна каса Полтавщини"

щиро вітають друга та колегу, виконавчого директора Благодійної організації "Лікарняна каса Житомирської області"

Володимира Станіславовича Мишківського

з Ювілеєм!

http://likkasa.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/2013.jpgРозмови про медичну реформу в Україні не вщухають вже кілька років. Прийняття Верховною Радою України у жовтні нинішнього року кількох законодавчих актів, які  фактично започаткують реформаторські зміни у системі охорони здоров’я України, не зняли  гостроту обговорення важливої для більшості  українців теми.  Обговорення  та дискусії отримали дещо конкретніший вигляд, оскільки певні обриси майбутнього реформування стали зрозумілішими хоча б для фахівців. Аби зясувати певні питання майбутнього реформування  закладів системи охорони здоровя, ми звернулися до виконавчого директора Благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» Володимира Мишківського.

  Адже членами цієї організації наразі є майже 211 тисяч мешканців Житомирщини, що сягає майже 17% населення нашої області. Тим паче, що питання про те, як діятиме «Лікарняна каса Житомирської області» в умовах реформи медичної галузі України, цікавить куди більшу  кількість людей, які уважно стежать за перебігом реформаторських кроків Міністерства охорони здоров’я України.

Європейські країни давно працюють за принципом страхової медицини. Щомісяця із зарплати автоматично йде відрахування на цю галузь. На відміну від нас, європейці хворіти не бояться, а про корупцію і чути не хочуть.

Поки в Міністерстві охорони здоров’я малюють досить амбітні плани щодо того, як втілювати медичну реформу в життя, тернополяни прогнозують свої варіанти розвитку реформаторського сценарію. Частина людей прагне змін, інша оцінює ситуацію скептично, мовляв до Європи – як до Києва рачки.

фото УНІАН31.01.2018

За словами прем’єра, це дасть змогу швидко доставляти хворих до медичних закладів.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що до кінця року в Україні почнуть працювати підрозділи екстренної медичної авіації.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив під час засідання уряду.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.