Новини

  У Житомирі розглядали вклад Лікарняної каси в систему охорони здоров’я області. ФОТО

  02.12.2011

  Фінансування галузі охорони здоров’я, особливо на планове лікування, не відповідає існуючим потребам. Тому саме благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області, в якій нині перебуває 15 % населення нашого краю, є невід’ємною складовою лікувально-діагностичного процесу, яка надає можливість тим, хто у ній перебуває, отримати достатній об’єм якісної медичної допомоги. Про це розповів начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Олександр Михайлович Торбас на прес-конференції для представників ЗМІ, яка відбулася 29 листопада в приміщенні Житомирського інституту медсестринства.

  02.12.2011

  Півтора мільйона гривень витратили на капітальну реконструкцію дитячого садочка «Пролісок» у Котельві. Гроші збирали всім миром – допомагали бюджетні та приватні організації, місцеві жителі, селищна рада, ОДА. Прагнення не виявилися марними. За короткий час у селищі з’явився сучасний, збудований за новітніми технологіями дитячий заклад. Це наочний приклад того, що Партія регіонів, яка взяла відповідальність за справи у районі та регіоні в цілому, підтверджує статус ефективної та професійної команди.

  Николай Полищук: чем больше врачей, тем больше будет больных01.12.2011

  Медики не способны и не должны реформировать систему здравоохранения. В Украине слишком много больниц и врачей. Новейшие медицинские технологии могут опустошить казну даже благополучных стран. Эти и другие крамольные мысли в эксклюзивном интервью Контракты.ua высказал бывший министр здравоохранения, профессор Николай Полищук.

  У приміщенні Кролевецької районної ради відбулося засідання дев'ятої сесії районної ради шостого скликання.

  На пленарне засідання з'явилися 31 депутат районної ради із 44 обраних та депутат обласної ради Ніна Сергієнко. На розгляд сесії було винесено понад 20 питань.

  Перед депутатським корпусом відзвітував голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Шприндель про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кролевецького району за 9 місяців 2011 року.

  На охорону здоров'я на 2011 рік затверджено з урахуванням змін 21,2 млн. грн., профінансовано 14,7 млн. грн., або 69,5 %.

  29.11.2011

  Сегодня в ней уже состоят 22 тыс. работающих мариупольцев и членов их семей.

  Напомним, членская благотворительная организация «Городская больничная касса» (ГКБ) была создана как неприбыльная в 2005 году по решению представителей трудовых коллективов Мариуполя. Она работает с десятками предприятий нашего города различных форм собственности, оказывая медицинскую помощь в условиях стационара или дневного стационара в любом медицинском учреждении Украины.

   

  До членів Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас» приєдналася громадська організація «Лікарняна каса Львівської залізниці».

  Довідка: Громадська неприбуткова організація «Лікарняна каса Львівської залізниці» у 2010 році оплатила 25166 випадків медичного обслуговування, використавши протягом року на виконання Програми надання медичної допомоги 97% своїх коштів.

  25.11.2011Фонд «Больничная касса» приобрел для заводчан фиброгастроскоп

  Японская  фирма «Олимпус» является  мировым  лидером по производству медицинского оборудования. В МСЧ  НЗФ появился новый фиброгастроскоп производства  именно этой фирмы. Он изготовлен по новейшим технологиям. Его гибкий шланг, например, втрое тоньше того, который был в прежнем. Это позволяет значительно облегчить процедуру осмотра врачу и пациенту. Новое оборудование заводские медики получили в ноябре, что пришлось кстати, поскольку именно осенью у людей обостряются заболевания желудочно-кишечного тракта.

  Тоненька пластикова картка замість товстої медичної. Такі почали видавати полтавським студентам. Першими їх отримали у медичному коледжі. Поліклініку, яка обслуговує учнівську молодь, нещодавно обладнали комп'ютерами. Тепер уся інформація про пацієнтів занесена до електронної бази даних. Про переваги нововведення розпитували наші кореспонденти.

  25.11.2011

  25 листопада під головуванням Михайла Винограда та за участю заступника голови облдержадміністрації Олександра Коваля відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.