Новини

Александр Попов наобещал киевлянам много, а выполнил пока чуть-чуть. 15.11.2011
Завтра глава горадминистрации будет отмечать 365 дней работы на своей должности. Мы проанализировали, что из своих обещаний чиновник выполнил, а что так и осталось пустыми словами.

На днях центральные телеканалы сообщили, со ссылкой на министра здравоохранения Украины А. Анищенко, что с 2015 года в Украине будет внедрена страховая медицина.

29.10.2011 року відбулася атака та злом сайту організації "Лікарняна каса Полтавщини".

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Сайт поновлено, провірено на віруси, інформація відновлена. В найближчий час зніметься попередження і продовжиться робота сайту.

Не забувайте ознайомлюватися з новою інформацією в світі медицини, здоров'я та діяльності лікарняних кас на нашому сайті.

Виконавча дирекція ЛК.

 

 

Когда-то, давным-давно, согласно былинам и преданиям, врач, назначая своему пациенту лекарства, выписывал ему рецепт. Вверху на рецепте стоял штамп поликлиники или больницы, внизу - подпись врача, заверенная его личной печатью. Если лекарство на строгом учете, ставилась еще и треугольная печать или даже дополнительная подпись главврача с круглой печатью. А между - фамилия больного, название назначенного препарата и дозировка.

То есть, в любом случае это был достаточно ответственный документ, который можно было предъявить где угодно, хоть в суде, для установления ответа на вопрос, кто, кого и чем "залечил".

26.10.2011

У Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Коваль за участі заступника міського голови С.Порохні, начальника Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації В.Лисака, головних лікарів, виконавчого директора благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини» В.Шевченка, виконавчого директора Полтавського відділення Міжнародного фонду допомоги хворим О.Шепітька провів нараду, де обговорено питання надання якісної медичної допомоги, організації роботи сімейних лікарів, принципів забезпечення медичного супроводу при лікуванні у медичних закладах.

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ФОП Лубенець Г.В. на 5,100 тис. грн. за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

24.10.2011

Наказом МОЗ України від 21.12.2010 р. № 1145 було створено робочу групу щодо опрацювання обов’язкового мінімального асортименту лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек та аптечних пунктів. На даний час цією робочою групою пропонується об’єднати переліки, визначені наказами МОЗ від 25.11.2004 р. № 569 «Про затвердження обов’язкового мінімального асортименту лікарських засобів для аптек» та від 01.11.2010 р. № 933 «Про затвердження Обов’язкового мінімального асортименту лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек та аптечних пунктів на період загрози епідемії грипу». Пропонуємо до уваги читачів проект обов’язкового мінімального асортименту лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек та аптечних пунктів, підготовлений учасниками робочої групи та повідомляємо, що найближчим часом в МОЗ відбудеться чергове засідання щодо підготовки згаданого переліку.

Сьогодні, 13 жовтня, відбудуться щомісячні збори лікарів-експертів «Муніципальної лікарняної каси міста Києва». Медики та голови осередків обговорять питання поточної діяльності кас та перспективи розвитку.

Як відомо, недержавна громадська Благодійна організація «Муніципальна лікарняна каса міста Києва» (www.mlk.org.ua) створена в столиці на початку нинішнього року. Вона «об’єднує фізичних та юридичних осіб на добровільній основі та спільності інтересів з метою здійснення благодійної діяльності у відповідності з Законом України «Про благодійництво та благодійні організації» і не передбачає отримання прибутку від даної діяльності. МЛК створена на засадах законності, гуманності, спільності інтересів і рівності прав її учасників, гласності, добровільності та самоврядування».

Вісім років діє у нашій області благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини». Принцип її роботи простий – сплачуючи щомісяця невелику посильну суму – 2,5% мінімальної зарплати – людина у разі потреби може лікуватися на будь-яку суму, нічого не доплачуючи за медикаменти чи обстеження. Докладніше про переваги Лікарняної каси нашим читачам розповідає виконавчий директор організації Віталій Шевченко.

Відповідно до рішення звітно – виборчої конференції Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас України» від 01.07.2011р., на базі громадської організації «Лікарняна каса Рівненської області» у м. Рівне у листопаді 2011 року планується проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю:

«Організація співпраці лікарняних кас із закладами охорони здоров’я на основі стандартизації  медичних технологій».

На конференцію будуть запрошені керівники закладів охорони здоров’я.