Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Навесні 2016 року вступив у силу закон «Про державну службу». Для нас, простих смертних, це означає, що тепер держслужбовців не призначають, а обирають. Тож МОЗ і ще дев’ять міністерств переживають реструктуризацію. Майже двісті нових (і не дуже) чиновників вже опинилися на нових посадах нових підрозділів старих установ.

Фото Уляна Супрун.

13 березня набрав чинності Наказ МОЗ України № 157 від 26.01.2018, яким скасовується низка форм первинної облікової документації.

Відтепер медичні працівники не зобов’язані заповнювати, опрацьовувати та зберігати облікові форми, які вже давно втратили свою актуальність, але роками продовжували залишатися рудиментом радянської паперовоорієнтованої системи охорони здоров'я.

Так, Наказом Міністерства скасовані останні талони та звітність по диспансерному нагляду.

12.03.2018

Держава, конституційно гарантуючи нам захист здоров’я, не в змозі на 100% забезпечити кожного пацієнта медикаментами. Коштів вистачає не певні державні програми (і то частково) та певній пільговій категорії населення.

Але держава нам надає право, не порушуючи закони України, самостійно вибрати, як захистити своє здоров’я.

Кожен житель України фінансує охорону здоров’я зі своїх податків. Але цих коштів недостатньо.

В Україні не вистачає понад 42 тис. лікарів і 100 тис. медсестер.

Ми вже давно звикли до оголошень на кшталт "На прийом до лікаря потрібно принести набір для медогляду, серветки, одноразові рукавички". 

До списку можуть включатися зошити, що їх перетворюють на медичні картки, шприци, крапельниці, фізрозчин тощо. Та незабаром усі ті папірці, які ліплять на дверях кабінетів, доведеться зняти.

Шановні жінки!
Від щирого серця вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем 8 березня!
Бажаємо міцного здоров'я, нев'янучої молодості та багато взаємного кохання, весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!

Засновники та виконавча дирекція БО "Лікарняна каса Полтавщини"

view-source:https://lifeimg.pravda.com/images/doc/e/a/ea7eef1-institut-urologii-1320-1.jpg26.02.2018

Усе найцікавіше починається одразу. "Одягніть маску і шапочку", – просять перед прочиненими дверима операційної. – "Пацієнт уже готовий".

У чоловіка, який під наркозом лежить на операційному столі, – сечокам’яна хвороба. Йому пощастило потрапити в Інститут урології НАМН України, де камені у нирках дроблять дистанційно, контактно або видаляють лапароскопічним шляхом.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.