Новини

Анастасія Пашинська

12.06.2017

Гроші за пацієнтом - основна ідея медичної реформи.

Що це означає? Якщо зараз держава видає гроші за принципом "є лікарня, тримайте гроші", то в майбутньому гроші виділятимуться на пацієнта. Тобто, якщо до лікаря ніхто не ходить, то і заробляти він нічого не буде.

Цього тижня уряд запропонував депутатам проекти законів про медичну реформу. Такої гарячої суперечки сесійна зала давно не бачила. Уряд пропонує створити національну службу здоров'я, яка контролюватиме виконання договорів між пацієнтом і лікарем. Парламент ухвалив закон про структурні зміни в медицині у першому читанні.

https://tsn.ua/

Участники АТО и социально незащищенные категории населения будут лечиться на льготных условиях, остальные - частично платно. Фото: Alexander KHUDOTEPLY12.06.2017

В Украине стартует медреформа.

Участники АТО и социально незащищенные категории населения будут лечиться на льготных условиях, остальные - частично платно. Фото: Alexander KHUDOTEPLY

Депутаты на прошлой неделе проголосовали в первом чтении за два законопроекта, поданных Министерством здравоохранения.

Фото Pavlo Kovtonyuk. 11.06.2017

Увага, лонгрід.

Знов спалахнули дискусії про те чи є модель фінансування медицини, яку пропонує Уряд у Підтримай медреформу: законопроекти 6327, 6329 “страховою медициною”.

Я написав цей (довгий) пост, щоб помогти вам розібратися. І навіть намалював малюночок.

У пості я опишу в простих термінах суть різних моделей страхування, їх плюсів та мінусів, та поясню чому для України ми обрали саме ту модель, яка описана у 6327.

Что не так с запущенной медреформой?Народные депутаты поделились своими опасениями относительно проекта новых правил предоставления и финансирования медицинских услуг.

Парламентарии сделали первый шаг к запуску медицинской реформы. С горем пополам в первом чтении был принят законопроект "О государственных финансовых гарантиях предоставления медицинских услуг и лекарственных препаратов". За документ высказалось только 227 депутатов.

08.06.2017

Верховна Рада розглянула проекти законів, які впроваджують медичну реформу в Україні.

"За" проект "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів" (6327) з поправками голови Комітету соціальної політики Людмили Денисової та нардепа Андрія Шепка 227 народних депутатів проголосували лише з третього разу.

Качественные медуслуги должны предоставляться за счет средств на уровне Госказначейства через Нацслужбу здоровья.
Украинский парламент не смог принять в первом чтении правительственный законопроект об изменениях в финансирование медицинских услуг.

08.06.2017

Документ поможет применить в Украине лучшие мировые практики оказания медпомощи.
Верховная Рада с третьей попытки приняли законопроект, который должен запустить в Украине медицинскую реформу.