Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Комунальне підприємство "1-А міська клінічна лікарня Полтавської міської ради" отримало благодійну допомогу для відділення анестезіології та інтенсивної терапії.
Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини" передало лікарні медичне обладнання: Центральну станцію цілодобового моніторинга ЮНЕТ-1 шт. та Монітор пациєнта ЮМ 300-10 (базова комплектація) -1 шт.

Допомога лікувальним закладам Полтавської області продовжується.

До КНП «Лохвицька районна лікарня Лохвицької районної ради» поїхала благодійна допомога від БО «Лікарняна каса Полтавщини».

10 Пульсоксиметрів ВМ1000В будуть допомагати у відділеннях Лохвицької районної лікарні.

Дякуємо медичним працівникам за їх працю!

Лікарняні заклади укомплектовують відділення для повноцінної допомоги пацієнтів. 

Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини" продовжує допомагати лікарням медичним обладнанням.

КНП “Козельщинська ЦРЛ” отримало Електрокардіограф "ЮКАРД-100" з пристрієм прийому та передачі даних.

Апарат дозволить робити ЕКГ та, при необхідності, передавати для консультації на Кардіоцентр.

19.11.2020

Сьогодні в Полтаві 250 нових випадків захворювання на COVID-19. Пацієнти, які потребують стаціонарного лікування поступають і в інфекційну, і в 5 міську лікарню, і в 3 міську лікарню.

В комунальному підприємстві "5-та міська клінічна лікарня Полтавської міської ради" працює 3 відділення по прийому хворих. Відділення є окремими будівлями.

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» надала благодійну допомогу у вигляді 2 електрокардіографів ЮКАРД -100 з пристроєм передачі даних, що надасть можливість медичним працівникам обстежувати пацієнтів у відділенні, не переносячи обладнання з відділення в відділення та передавати інформацію для консультації, при необхідності, в Кардіоцентр, що в час пандемії буде зручно для лікарів.

Люди хворіють…

Боротьба з хворобами продовжується…
Лікарі допомагають пацієнтам і при Ковід, і при інфаркті, і при апендициті, і при інсульті…
Навантаження на лікарів збільшилося в кілька разів…
БО «Лікарняна каса Полтавщини» продовжує допомагати лікарням Полтавської області медичним обладнанням для модернізації відділень.

Комунальне підприємство "Семенівська центральна районна лікарня" Семенівської районної ради отримало від БО "Лікарняна каса Полтавщини" благодійну допомогу.
Сьогодні до лікарні поїхав кисневий концентратор, щоб допомагати людям, які потребують кисневої підтримки.
Разом захистемо своїх близьких!
Приєднуйтеся до БО "Лікарняна каса Полтавщини"!
Ви допоможете людям, які хворіють зараз, та отримаєте допомогу, якщо буде необхідність, при захворюванні.

Ковід...
Що в новинах, що на сторінках Інтернету, що по телефону...
Постійно телефонують друзі, знайомі, власники картки ЛК.
Основне запитання - чим організація може допомогти.
З початку пандемії та підготовки лікарень Полтавської області БО "Лікарняна каса Полтавщини" надала благодійної допомоги у вигляді медичного обладнання на суму понад 4 млн.грн.

Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини" отримала нову партію кисневих концентраторів.
Лікарні та пацієнти чекають дане обладнання. Питання кисню зараз стоїть дуже терміново. Життя багатьох людей залежить від можливості його отримати.
Комунальне підприємство "Полтавський обласний госпіталь для інвалідів війни Полтавської обласної ради" готується до відкриття відділення на 20 ліжок для лікування хворих з Ковід -19. Даний заклад виконував дуже важливу фунцію по допомозі інвалідам війни. На даний час пандемії він також буде на передовій по боротьбі з хворобою.

11.11.2020 Комунальне неприбуткове підприємство "Кобеляцька центральна районна лікарня" Кобеляцької районної ради Полтавської області отримала благодійну допомогу.

До лікарні поїхав наданий благодійною організацією "Лікарняна каса Полтавщини" Апарат високочастотний електрохірургічний ЕХВЧ-300 "Надія-4" з комплектуючими. Дана обладнання допомагає під час проведення хірургічних втручань.  Маємо надію, що дане обладнання допоможе врятувати не одне життя.

КНП "Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В.Радевича" отримала благодійну допомогу.
БО "Лікарняна каса Полтавщини" передала кисневий концентратор для надання допомоги пацієнтам, які потребують кисневої підтримки.
Гуртуємося та допомагаємо медичним працівникам рятувати життя пацієнтів.

 

 

Поиск

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"