Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

КНП "Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В.Радевича" отримала благодійну допомогу.
БО "Лікарняна каса Полтавщини" передала кисневий концентратор для надання допомоги пацієнтам, які потребують кисневої підтримки.
Гуртуємося та допомагаємо медичним працівникам рятувати життя пацієнтів.

Наступним отримує благодійну допомогу КНП "Миргородська ЦРЛ".
До Миргорода поїхав кисневий концентратор, наданий БО "Лікарняна каса Полтавщини".
Дякуємо медичному персоналу за їх тяжку працю!
Разом можна здолати усі перешкоди та проблеми.
Гуртуймося!

02.11.2020
Приїхали довгоочікувані кисневі концентратори. Зараз вони "розлетяться" в районні лікарні для паціентів, які потребують кисневої підтримки.
БО "Лікарняна каса Полтавщини" продовжує допомагати лікарям боротися з Ковід-19.
Кисневі концентратори "розлітаються".

Медичні працівники та кисень – одні з основних складових, від яких буде залежати результат лікування важких пацієнтів з Ковід-19. Зараз головне, щоб і медичних працівників, і кисневих точок було вдосталь в лікарнях.

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» продовжує надавати допомогу лікарням для боротьби за здоров’я пацієнтів.

Комунальному підприємству "1-А міська клінічна лікарня Полтавської міської ради" організацією передано 17 зволожувачів кисню з кисневою розеткою (настінний газовий клапан). Дане обладнання надає можливість забезпечити киснем 17 пацієнтів, яким потрібна киснева підтримка.

Ковід-19! Усі стрічки новин мерехтять лише станом в Україні. Наскільки готова наша система до даного стану?

Не вистачає медичного персоналу, не вистачає лікарських засобів, проблеми з ліжками, які забезпечені точками доступу киснем…

БО «Лікарняна каса Полтавщини» продовжує допомагати лікарням медичним обладнанням.

Лікуватися в лікарні - уже проблема та стрес.

Де взяти кошти та купити ліки?

Для власників картки БО "Лікарняна каса Полтавщини" однією проблемою завжди менше - за ліки на період лікування пацієнта сплачує організація.

Ще легше проходить перебіг хвороби, коли пацієнт відчуває себе комфортно в лікарні.

Комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради» отримало благодійну допомогу від Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини".

Для покращення обслуговування жителів Полтавської області, на виконання умов НСЗУ та для підключення пакету «ВТОРИННА (СПЕЦІАЛІЗОВАНА) ТА ТРЕТИННА (ВИСОКОСГІЕЦІАЛІЗОВАННА) МЕДИЧНА ДОПОМОГА» було передано медичне обладнання:

До Комунального некомерційного підприємства «Великобагачанська центральна районна лікарня» Великобагачанської районної ради Полтавської області поїхала благодійна допомога від БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Лікарня отримала Електрокардіограф ЮКАРД-100.

70 жителів Полтавського району є власниками картки БО «Лікарняна каса Полтавщини».

511 випадків обстеження та лікування медикаментозно забезпечено в Великобагачанській ЦРЛ за рахунок організації. Загальна сума допомоги від організації на ліки лікарні понад 202 тисячі грн.

До Комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області поїхала благодійна допомога від БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Для комплектації відділеннь лікарня отримала насоси шприцеві «Біомед» М200А3 шт.

77 жителів Полтавського району є власниками картки БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Понад 2 тисячі випадків обстеження та лікування медикаментозно забезпечено в Зінківській  ЦРЛ за рахунок організації. Загальна сума допомоги від організації на ліки лікарні понад 580 тисяч грн.

До Комунального некомерційного підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» Полтавської районної ради поїхала благодійна допомога від БО «Лікарняна каса Полтавщини».

Для комплектації реанімаційного відділення лікарня отримала "Центральну станцію цілодобового моніторинга UNET" -1 шт та Монитор пациента ЮМ 300-C-10 -1 шт.

Понад 600 жителів Полтавського району є власниками картки БО «Лікарняна каса Полтавщини».

 

 

Поиск

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"